סדנת התזונה והכושר של קרן אן גיימן


הצטרפי אלינו והכנסי לכושר

 מה בתכנית?
* 8 שבועות של תזונה וכושר
* אימון כושר קבוצתי אחת לשבוע
* מפגש תזונה קבוצתי אחת לשבוע
* מפגש אישי אחת על אחת איתי לבניית תפריט המתאים רק לך

איך זה ייראה?
נקרע את התחת (באופן מקצועי ומבוקר) אחת לשבוע לאורך טיילת תל אביב- כל פעם לוקיישן קצת אחר.
במפגשי התזונה נעבור על מגוון נושאים:
- איך לבחור את האוכל שלנו נכון- אבל באמת!
- נגלה האם יום אחד של אכילת שטויות יכול להרוס הכל?
- נתנסה בהכנה (ואכילה!) של מתוקים בריאים יותר.
- נחשוף את המוטיבציה הפנימית של כל אחת לשינוי.
ועוד ועוד ועוד...

הקבוצה מוגבלת לעד 8 משתתפות.
למשתתפות הסדנה יינתנו מגוון הנחות מגניבות במיוחד.

 • לפני שה trx הפך לטרנד עולמי, ולפני שאימוני כושר קבוצתיים על חוף הים הפכו ללהיט, פתחה לה קרן סדנאת קיץ לבנות שרוצות לחזור לכושר.
  ״פאדיחה״ היתה המילה היחידה שעלתה לי לראש. אבל נו טוב, אוטוטו חתונה ונעלי הספורט מעלות אבק. אז יראו אותי מדלגת בין חישוקים בכיכר אתרים...
  השאר היסטוריה.
  הקבוצה היתה מדהימה, הסדנא מאתגרת וקשה. וקרן ניצחה על הכל עם המון תמיכה, מוטיבציה וחיוך שיש רק בקלטות וידאו של הכושר!
  מיותר לציין שהתאהבתי בקרן ובספורט ואפילו למדתי לרוץ! (להגיד שגם התחטבתי בטירוף זה מובן מאליו?)
  אז ממליצה בחום על קרן כמאמנת ובעיקר על סדנא כזאת כשכולן יחד באותה סירה והכל מתובל במלא צחוקים וכיף

  יהיה אהרנסון
  יהיה אהרנסון
 • תנו לי לספר לכן משהו על נשים אחרי לידה- אנחנו עייפות, מותשות, הולכות לאיבוד בתוך ההתמסרות האדירה וכן, גם הגוף שהתעגל אחרי שיצר את הדבר המופלא הזה, נשאר לאחר מכן נפוח, חלש ובעיקר לא מרגיש מחובר לאדם שהייתי לפני. מתוך המקום הזה ראיתי פרסום של קבוצת הכושר של קרן-אן המהממת, מודה שהתמונה החטובה שלה עם הפנים המחייכות קצת הדאיגה אותי, כי מי עושה ספורט וגם נהנית מזה?!
  חשדתי, אבל אחרי מעט התכתבויות ביננו (שבהן התרעתי שאני בטטה רצינית) הבנתי שאיתה אני רוצה לצאת למסע הזה- להחזיר את עצמי לעצמי! מה אגיד...
  הסדנא היתה מתנה שנתתי לעצמי בתקופה מאוד שמאוד נזדקקתי לה ממקום של חסר בטחון בגופי וביכולותו להתמודד עם עוד עומס (לידה זה קשה וכואב), לשמחתי בזכות הבחירה בקרן, יצאתי מהסדנא מחוזקת פיזית אך גם נפשית!

  עדי מידן
  עדי מידן
 • את קרן הכרתי במקרה כשהצטרפתי יחד עם חברה לסדנת הכושר שלה בקיץ. מדובר בבחורה שקשה מאוד שלא להתאהב בה ובאנרגיות האינסופיות והחיוביות שלה. במהלך הסדנה קרן קרעה לנו את התחת, לא וויתרה על אף אחת לרגע ומעל הכל דאגה שנשמור על עצמנו ועל הגוף שלנו. כמובן שגם בקיץ העוקב השתתפתי בסדנה של קרן ובעקבות כך קיימתי עימה מספר מפגשי תזונה אישיים.
  כשנה לאחר מכן יצרתי שוב קשר עם קרן לאחר שהתארסתי. למרות הלחץ מהחתונה והקלישאה של 'דיאטת כסאח לפני החתונה', קרן התייחסה לרצון שלי להרזות כפרויקט שיש לעשות בצורה בריאה, הדרגתית ומתמשכת.
  במשך ליווי צמוד של ארבעה חודשים השלתי למעלה מ-10% ממשקל גופי, ירדתי למעלה משתי מידות בגדים והשלתי כשליש מאחוזי השומן שלי. חיפושי שמלת הכלה שהיו בהתחלה סיוט עבורי הסתיימו בתחושת סיפוק מדהימה ביום החתונה שלי ובאותו בוקר הרגשתי כמו הכלה הכי יפה בעולם. היום, למעלה מחודשיים לאחר החתונה ולאחר שעברתי לחו"ל אני עדיין מקפידה ושומרת על המסגרת שבניתי עם קרן אבל גם מרשה לעצמי ליהנות מדי פעם. אלה פרמטרים חשובים בהרבה ממשקל.

  איילת פרלשטיין
  איילת פרלשטיין
 • את רוב חיי העברתי במחשבה שאני עצלנית ושאני לא אוהבת ספורט. זה לא שלא ניסיתי, בדקתי אולי כמעט כל חדר כושר שקיים אבל פשוט לא הצלחתי להתמיד. הדבר היחיד שכן הצלחתי לעשות זה קצת יוגה וקצת פילאטיס אבל בעיקר כי הרגשתי שזה לא דורש ממני מאמץ מיוחד ובטח שלא גורם לי להזיע יותר מדי.
  לסדנת הכושר של קרן הגעתי דרך חברה שהבטיחה לי שיהיה כיף. לא ממש האמנתי לה אבל החלטתי לנסות בכל זאת... מהשיעור הראשון יצאתי תפוסה. מהשיעור השני יצאתי מעט מרוצה. מהשיעור השלישי כבר קלטתי שמשהו גודל קורה פה. גיליתי, אחרי שנים ארוכות (!) שאני אוהבת לזוז, אוהבת להתאמץ, אוהבת להזיע ו-אוהבת ספורט! מכאן הדרך כבר הייתה קצרה.. והיום אני כבר שנה וחצי מתאמנת בין 4 ל-5 פעמים בשבוע וזו אחת המתנות הגדולות שיש לי בחיים.
  אז קרן - תודה לך על שהיית לי הצעד הראשון והכה חשוב במסע ההתאהבות שלי בכושר!

  מעיין פולג
  מעיין פולג